„Green Hotel“ ekonominės klasės viešbučių tinklas, siūlantis kokybiškiausią ir geriausią kainą vartotojui. Šis viešbučių tinklas, valdantis du viešbučius „Green Park Hotel Vilnius“ Vilniuje bei viešbutį „Green Park Hotel Klaipėda“ Klaipėdoje, pagal „Hotel Stars Union” viešbučių klasifikavimo sistemą turi po 3 žvaigždutes.

Kiekviename iš šių trijų viešbučių Jūs rasite restoraną, barą, konferencijų sales – tai patogi vieta bei puikus pasirinkimas poilsiui, verslo susitikimams ar įmonės renginiams. Svečiams siūlome platų paslaugų spektrą: apgyvendinimą, konferencijų organizavimą, maitinimą, išvažiuojamųjų pobūvių aptarnavimą.

Svečių patogumui standartiniuose kambariuose įrengti plokščiaekraniai televizoriai, telefonai, šviesai nepralaidžios užuolaidos bei galimybė naudotis sparčiu bevieliu internetu.

„Green Park Hotel Vilnius“, esančiame Ukmergės g. 363, bei „Green Park Hotel Klaipėda“ svečiams siūlome ne tik standartinius kambarius, bet ir moderniai įrengtus verslo klasės kambarius. Verslo klasės kambariai turi ne vien standartinių kambarių ypatybes, bet siūlo ir tokių papildomų patogumų, kaip chalatas, sofa-lova, kavos ir arbatos rinkiniai, plaukų džiovintuvas.

 

 

15-green-hotel-by-garbacauskas-lt