„Green Hotels“ ekonominės klasės viešbučių tinklas, valdantis du viešbučius „Green Vilnius“ ir viešbutį „Green Park Hotel Klaipėda“ Klaipėdoje, siūlo kokybę ir gerą kainą vartotojui. Pagal „Hotel Stars Union” viešbučių klasifikavimo sistemą viešbučiai turi 3 žvaigždučių kategoriją.

Kiekviename iš šių dviejų viešbučių Jūs rasite restoraną, barą, konferencijų sales. Tai patogi vieta bei puikus pasirinkimas poilsiui, verslo susitikimams ar įmonės renginiams. Svečiams siūlome platų paslaugų spektrą: apgyvendinimą, konferencijų organizavimą, maitinimą, išvažiuojamųjų pobūvių aptarnavimą.

Svečių patogumui standartiniuose kambariuose įrengti plokščiaekraniai televizoriai, telefonai, šviesai nepralaidžios užuolaidos bei galimybė naudotis sparčiu bevieliu internetu.

 

„Green Vilnius Hotel“

„Green Vilnius Hotel“, dešimties aukštų 126 kambarių ekonominės klasės viešbutis, duris lankytojams atvėrė 2011 metais. Svečių patogumui viešbutis įsikūręs rytinėje Vilniaus miesto dalyje, netoli Pilaitės, prie Vakarinio Vilniaus aplinkelio. Tai ideali vieta susisiekimui vykstant kryptimis Vilnius–Klaipėda ir Vilnius–Panevėžys.

Viešbutis „Green Vilnius Hotel“ išsiskiria unikalia galimybe patiems lankytojams išsirinkti kambario, kuriame norima apsistoti, spalvą. Viešbutyje įrengta 14 vienviečių kambarių, iš jų 9 – svečiams su negalia, 102 dviviečiai, 1 trivietis, 9 keturviečiai kambariai. Vienu metu galima apgyvendinti 258 žmones.

Viešbutyje Green Vilnius Hotel įrengtame 80 vietų erdviame, išsiskiriančiame šiuolaikišku interjeru restorane bei 40 vietų bare siūlome europietiškos virtuvės patiekalų meniu, puikų aptarnavimą ir jaukią aplinką. Viešbučio svečiai rytais čia gali pasimėgauti gausiais pusryčiais, dienos metu – dalykiniais pietumis, o vakarais maloniai praleisti laiką po dienos rūpesčių. Tai puiki vieta tiek pietums, tiek vakarienei, tiek įvairiems renginiams bei pobūviams.

Viešbutyje Green Vilnius Hotel įrengta 101 kv.m. konferencijų salė, vienu metu teatro stiliumi talpinanti iki 100 asmenų. Salėje įrengtas ekranas su multimedijos projektoriumi, modernios garso ir oro kondicionavimo sistemos. Šalia viešbučio esančiame pastate, įrengtas viešbučio konferencijų centras. Jame yra erdvi patalpa kavos pertraukoms rengti bei dvi jaukios salės, su įrengtais ekranais ir multimedijos projektoriais, teatro stiliumi talpinančios iki 40 asmenų.
Seminarų ir konferencijų dalyvių patogumui viešbutis siūlo kavos pertraukėles, pietus, vakarienes, bei visas reikalingas priemones sėkmingam renginiui organizuoti.

„Green Vilnius Hotel“ įsikūręs netoli Laisvės prospekto, iš čia lengvai pasiekiamas Vilniaus senamiestis bei kiti miesto rajonai.

 

„Green Park Hotel Klaipėda“

Tai ekonominės klasės viešbutis, įsikūręs aktyvioje uostamiesčio teritorijoje priešais Kuršių marias.

Septyniuose viešbučio aukštuose yra 84 jaukiai įrengti kambariai, o pro jų langus galima grožėtis uostamiesčio ar Kuršių Nerijos vaizdu. Be įprastų privalumų visuose kambariuose svečiai gali naudotis bevieliu sparčiuoju internetu. Apsistoję viešbutyje galėsite mėgautis išskirtinai gardžiais mūsų virtuvės pasiūlymais, o automobilį stovėjimo aikštelėje laikysite nemokamai.

„Green Park Hotel Klaipėda“ siūlo puikius, moderniai įrengtus standartinius ir verslo klasės kambarius su nepakartojamu vaizdu į Kuršių marias. Patogūs baldai ir šviesūs atspalviai visuose kambariuose sukuria malonią kambario atmosferą. Visi kambariai yra centralizuotai šildomi, juose yra telefono ryšys, televizorius ir spartusis bevielis internetas. Pasiteiravus registratūroje, galime pasiūlyti plaukų džiovinuvą, lygintuvą ir lyginimo lentą ar seifą Jūsų vertingiems daiktams. Verslo klasės kambariai turi ne vien standartinių kambarių ypatybes, bet siūlo ir tokių papildomų patogumų kaip chalatas, sofa-lova, kavos ir arbatos rinkiniai, plaukų džiovintuvas, mini šaldytuvas.

„Green Park Hotel Klaipėda“ viešbučio svečiai visą dieną gali gardžiuotis kavinės patiekalais. Rytą pradėkite gausiu pusryčių bufetu, kur rasite platų karštų ir šaltų patiekalų pasirinkimą kiekvienam skoniui. Pietaujantys ar vakarieniaujantys mūsų svečiai mėgaujasi ne tik neformalia atmosfera kavinėje, skaniais patiekalais, bet ir plačia meniu pasirinkimo galimybe. O pavakarieniavus kviečiame nuotaikingai užbaigti vakarą bare.

Dėl geros lokacijos ir patogaus susisiekimo mūsų viešbutis yra idealus pasirinkimas konferencijoms, banketams ar kitiems renginiams. Abi mūsų konferencijų salės, kuriose telpa iki 80 dalyvių, pritaikytos visiems Jūsų poreikiams – natūrali šviesa, bevielis spartusis internetas, audiovizualinė įranga, oro kondicionavimo sistema. Galite užsakyti kavos pertraukėles ar puikius pietus Jūsų konferencijos dalyviams. Mūsų automobilių stovėjimo aikštelė – nemokama.

 

 

 

15-green-hotel-by-garbacauskas-lt